Podgląd wpisu dla strony Horoskopy i wróżby | Sennikpl.INFO

Horoskopy i wróżby

Mam okazję przedstawić bardzo ciekawy i nowy serwis ezoteryczny, który z pewnością Cię zainteresuje. Znajdziesz u nas bezpłatne i aktualne horoskopy - tygodniowy, miesięczny i roczny. Nasi użytkownicy udzielą Ci wróżby z kart tarota.

Możesz również samemu rozłożyć sobie karty, dzięki wróżbie online. Nasz serwis zawiera również informacje na temat rozwoju duchowego.

Mamy nadzieję, że znajdziesz tam coś interesującego!

Zobacz: Horoskopy i wróżby

» ID: 1
» URL: www.salontajemnic.pl
» Kategoria: Strony prywatne » Strony ezoteryczne
» Data dodania: 9 Lipca 2012

Wybierz ocenę:

Średnia ocen: 2/5 (głosów: 2)
(13205)

Słowa kluczowe:
Tarot, Horoskop, Wróżby,

(86)   (30)
Skomentuj stronę »
Treść:
Autor:

Sennikpl.INFO

Witaj w naszym bezpłatnym katalogu serwisów ezoterycznych! Znajdziesz u nas strony związane z astrologią, wróżbami, rozwojem duchowym, lub zjawiskami paranormalnymi!

Podobne strony


Kundalini Art
Strona poświęcona sztuce ezoterycznej, jodze kundalini, kartom anielskim i czakrom. Autorką strony jest artystka plastyk (absolwentka Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych) a zarazem Mistrz/Naczyciel Reiki i nauczycielka jogi kundalini. Na st...

Forum ezoteryczne Wrota Rozwoju
Nasze forum ezoteryczne Wrota Rozwoju pomoże Ci wtajemniczyć w tajniki ezoteryki. Możesz na nim podyskutować z internautami na tematy niezwykłe i paranormalne. Forum posiada bogatą wiedzę na temat wróżenia z kart tarota oraz innych talii. O...

Polecamy:

sennik